Platforma B2B

placeholder

Firma Lech Centrum sp. z o.o. wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów – otwiera nowy kanał sprzedaży – oferuje dostęp do zakupów przez internet.

Platforma b2b.lechcentrum.pl to nowe możliwości dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców z całej Polski. Firma stawia na ciągły rozwój i wyjście na nowe rynki sprzedaży. Nasi doradcy, to zespół złożony zespołu o wieloletniej historii  współpracy – znają swoje mocne strony i wzajemnie się uzupełniają. Doświadczenie i profesjonalizm przekłada się na zaufanie jakim obdarzają nas nasi partnerzy handlowi. Zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, nie stawia sobie ograniczeń, dlatego jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY Z BRANŻY INSTALATORSKIEJ, HYDRAULICZNEJ I SANITARNEJ!

 

Załóż konto na platformie B2B. W tym celu zgłoś się do naszego Działu Handlowego, wyślij zapytanie na adres: b2b@lechcentrum.pl lub telefonicznie pod numerem +48 516 005 145. Podaj NIP firmy, dane kontaktowe, adres e-mail, w celu rejestracji. Następnie odbierz e-mail potwierdzający założenia konta w systemie. 

Zespół Lech Centrum