O firmie

placeholder

Firma Lech Centrum sp. z o.o. to firma rodzinna powstała na bazie firmy “Lech Centrum Ciepła” działającej już od 1992 roku. Lech Centrum służy każdemu, kto buduje, remontuje, wyposaża dom, czy mieszkanie, w doborze lub w wykonaniu wszystkich typów instalacji sanitarnych i grzewczych oraz zapewnia wyposażenie łazienek. Należymy do jednej z największych i dynamicznie rozwijających się grup zakupowych San Group, co pozwala nam zaoferować Państwu najlepszą ofertę cenową, a także daje nam i naszym klientom dostęp do każdego produktu z branży techniki grzewczej, sanitarnej, ceramiki lub armatury łazienkowej.

Firma zatrudnia ok. 25 osób którzy tworzą ją kilka lub nawet kilkanaście lat. Dzięki wieloletniej współpracy znamy swoje mocne strony i wzajemnie się uzupełniamy. Doświadczenie i profesjonalizm przekłada się na zaufanie jakim obdarzają nas nasi partnerzy handlowi. Zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, nie stawia sobie ograniczeń, dlatego jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

placeholder

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, dzięki czemu możemy oferować korzystne warunki. Naszym atutem jest to, iż dla każdego Klienta dopasowujemy ofertę indywidualnie w oparciu o weryfikację potrzeb. Nie narzucamy naszym Klientom konkretnego produktu – staramy się informować i oferować produkty o najlepszych parametrach technicznych i dobrym wskaźniku cena/jakość. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, aby firma Lech Centrum była w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z kompleksowym i terminowym dostarczaniem materiałów. Dzięki olbrzymiemu zapleczu magazynowemu posiadamy niezliczoną ofertę produktową nakwyższej jakości dostępnych “od ręki”. Od samego początku istnienia firmy stosujemy materiały instalacyjne sprawdzone na świecie, jesteśmy otwarci na nowe technologie i nowinki w branży instalacyjnej.

Posiadamy też rozbudowany system transportu składający się na własne samochody dostawcze oraz szereg współpracujących z nami firm transportowych i spedycyjnych, które pozostają do Państwa dyspozycji dzięki czemu jesteśmy w błyskawicznie dostarczyć towar w najdalsze zakątki naszego kraju i nie tylko.

Zrealizowaliśmy kompleksowo bardzo wiele inwestycji takich jak: hotele, pensjonaty, salony samochodowe, szpitale, przychodnie zdrowia, domy jednorodzinne oraz mieszkania, co możemy potwierdzić niezliczonymi referencjami i podziękowaniami od naszych Partnerów handlowych, których grono nieustannie się powiększa.

Chcielibyśmy, by Państwo również obdarzyli nas zaufaniem, pozostając do dyspozycji, czekamy na kontakt.

Zespół Lech Centrum